fb youtube
Oświata Zespół Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych
foto

OFERTA ZESPOŁU SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH I PONADGIMNAZJALNYCH W JEDWABNEM

GIMNAZJALISTO! PRZED TOBĄ WYBÓR SZKOŁY PONADGIMNAZJALNEJ!!! TO BARDZO WAŻNY KROK W TWOIM ŻYCIU!!! SKORZYSTAJ Z OFERTY ZESPOŁU SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH I PONADGIMNAZJALNYCH W JEDWA (...)
maj 04, 2015

Uczennica gimnazjum Finalistką Rejonowego Konkursu Podlaskiego Kuratora Oświaty

Z dumą informuję, że uczennica klasy II a Patrycja Izabela Mocarska została finalistką w eliminacjach na Rejonowym Konkursie Podlaskiego Kuratora Oświaty z Języka Angielskieg (...)
sty 18, 2013

Poszerzamy ofertę edukacyjną dla uczniów Zespołu Szkół w Jedwabnem

W bieżącym roku szkolnym w Zespole Szkół w Jedwabnem realizowany będzie projekt „Rozwój kompetencji kluczowych uczniów PG i LO w Jedwabnem”. Koordynatorem projektu jest Pani (...)
wrz 20, 2012

SUKCESY SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW

W sobotę 3 września br. na stadionie lekkoatletycznym w Białymstoku odbyły się Mistrzostwa Województwa Młodzików 2011 w lekkiej atletyce, na których startowali z powodzeniem (...)
wrz 05, 2011

SUKCESY Z PLASTYKI I INFORMATYKI W ZESPOLE SZKÓŁ W JEDWABNEM

Oto najważniejsze sukcesy uczennic Zespołu Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Jedwabnem z plastyki i informatyki. Uczennice do wszystkich etapów konkursów przygotowy (...)
cze 13, 2011

OGŁOSZENIE

GIMNAZJALISTO! Skorzystaj z oferty Zespołu Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Jedwabnem
mar 14, 2011

Największe sukcesy sportowe w historii naszego gimnazjum

Z dumą informuję, że uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Jedwabnem uczestniczyli w zawodach sportowych, które stwarzają im szansę zaprezentowania się (...)
lut 24, 2011

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu J. Polskiego

Paulina Zejer - finalistką eliminacji rejonowych Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty w Białymstoku
lut 22, 2011
foto

LAUREAT

Kacper Zgiet – uczeń gimnazjum w Jedwabnem - laureatem eliminacji rejonowych Wojewódzkiego Konkursu Języka Francuskiego w Białymstoku
lut 15, 2011
foto

Odznaka Honorowego Sybiraka dla sztandarów gimnazjum i liceum

W poniedziałek 8 listopada 2010 r. delegacje Zespołu Szkól Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Jedwabnem uczestniczyły w uroczystości z okazji 92 Rocznicy Odzyskania Niepodl (...)
lis 29, 2010
logo
Miasto Jedwabne
miasto z potencjałem
ul. Żwirki i Wigury 3
18-420 Jedwabne
sprawdz na mapie (086) 217 20 40 burmistrz@jedwabne.pl
1