Lekcje biblioteczne w Publicznej Bibliotece Miasta i Gminy Jedwabne

2016-05-09 13:11
W lutym, marcu i kwietniu 2016 roku w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Jedwabne odbyły się lekcje biblioteczne dla klasy I a, II c i IV a Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Jedwabnem. Celem spotkań było zapoznanie z biblioteką publiczną oraz motywowanie uczniów do czytania książek.
Lekcje biblioteczne w Publicznej Bibliotece Miasta i Gminy Jedwabne

Uczniowie pod opieką p. Zenony Kurkowskiej, p. Marii Duchnowskiej, p. Barbary Kozikowskiej i p. Anny Wądołowskiej zwiedzili bibliotekę i czytelnię, zapoznali się z regulaminem biblioteki oraz księgozbiorem bibliotecznym.  Aby uatrakcyjnić pobyt w bibliotece i rozbudzić  zainteresowania czytelnicze  Jadwiga Bekus- Dyrektor Biblioteki w Jedwabnem czytała fragmenty baśni, nowości wydawniczych dla dzieci oraz przedstawiła fragmenty książek  Holly  Webb.  Na koniec spotkania uczniowie otrzymali karty zapisu do biblioteki oraz zakładki do książki„ Cała Polska czyta dzieciom”.  Wizyty w bibliotece dostarczyły uczniom wiele miłych wrażeń.

Jadwiga Bekus

  • Lekcje biblioteczne w Publicznej Bibliotece Miasta i Gminy Jedwabne Lekcje biblioteczne w Publicznej Bibliotece Miasta i Gminy Jedwabne Lekcje biblioteczne w Publicznej Bibliotece Miasta i Gminy Jedwabne Lekcje biblioteczne w Publicznej Bibliotece Miasta i Gminy Jedwabne Lekcje biblioteczne w Publicznej Bibliotece Miasta i Gminy Jedwabne Lekcje biblioteczne w Publicznej Bibliotece Miasta i Gminy Jedwabne Lekcje biblioteczne w Publicznej Bibliotece Miasta i Gminy Jedwabne Lekcje biblioteczne w Publicznej Bibliotece Miasta i Gminy Jedwabne