Plener malarski w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Jedwabnem

2016-08-04 10:02
Organizatorem VIII pleneru jest Urząd Miejski oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Jedwabnem. Przez sześć dni artyści malują obrazy o tematyce ,,Tu jestem, tu tworzę …”
Plener malarski w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Jedwabnem

Jest to temat bardzo szeroki, w którym artysta może wykazać się swoimi umiejętnościami i kunsztem. Prace są różnorodne, choć przeważają obrazy inspirowane naturą - pejzaże i kwiaty. W tym roku jest to już ósma edycja. Od początku każdy z kolejnych plenerów cieszył się coraz większym zainteresowaniem i to zarówno wśród artystów profesjonalnych, jak i malarzy amatorów.

Prace stanowiące plon tygodniowego pobytu malarzy w Jedwabnem będzie można oglądać w M-GOK w sobotę 6 sierpnia 2016 roku od godziny 9.00 do 15.00.

Wszystkich miłośników sztuki zapraszamy do oglądania wystawy, do konwersacji z artystami oraz będzie możliwość kupna obrazu.

  • Plener malarski w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Jedwabnem Plener malarski w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Jedwabnem Plener malarski w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Jedwabnem Plener malarski w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Jedwabnem Plener malarski w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Jedwabnem Plener malarski w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Jedwabnem