Spotkanie dotyczące LSR połączone z Warsztatami.

2016-12-09 14:03
Za nami spotkanie dotyczące możliwości uzyskania wsparcia i realizacji projektów w ramach podpisanej umowy o warunkach i sposobie realizacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2014-2020 połączone z V Warsztatami Rękodzieła Nowoczesnego, które odbyły się w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Jedwabnem.
Spotkanie dotyczące LSR połączone z Warsztatami.

Brały w niej udział uczniowie klasy 5. Dzieci wykonywały choinki z różnych materiałów, które miały dostępne dzięki programowi Lokalnej Grupy Działania współfinansowaniu przez Unię Europejską z środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego.  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

  • Spotkanie dotyczące LSR połączone z Warsztatami. Spotkanie dotyczące LSR połączone z Warsztatami. Spotkanie dotyczące LSR połączone z Warsztatami. Spotkanie dotyczące LSR połączone z Warsztatami. Spotkanie dotyczące LSR połączone z Warsztatami. Spotkanie dotyczące LSR połączone z Warsztatami. Spotkanie dotyczące LSR połączone z Warsztatami. Spotkanie dotyczące LSR połączone z Warsztatami.