II Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego

2016-12-29 08:06
Wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku zapraszamy na II Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego pod patronatem burmistrza Miasta i Gminy Jedwabne - pana Michała Chajewskiego.
II Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego

Bieg ma charakter rekreacyjny i będzie odbywał się ulicami naszego miasta. Dystans wyniesie ok 3.5km. Wszystkich chętnych chcących zmierzyć się z takim dystansem zapraszamy w sobotę (31.12.2016r.) o godzinie 12.00. Spotykamy się w parku miejskim przy Pomniku Sybiraków. W tym miejscu będzie start i meta, również tu odbędzie się rozgrzewka i wręczenie upominków. Osoby poniżej 16-tego roku życia startują pod opieką dorosłych.

Nie jest to wyścig, wolnym tempem, zwartą grupą przemierzymy ulice naszego miasta. Celem biegu jest propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzacja biegania, integracja środowiska biegaczy w naszej gminie oraz dobry wstęp przed nocą sylwestrową. Dla wszystkich uczestników którzy przemierzą cały dystans będa czekały drobiazgi upaiętniające udział w tym wydarzeniu. Wszystkich pozostałych mieszkańców zapraszamy do kibicowania biegaczom podczas startu, na trasie biegu jak i na mecie.

 

 

Jan Krystian Karwowski