Odbył się II Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego

2016-12-31 13:47
W dniu dzisiejszym odbył się II Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego pod patronatem Burmistrza Jedwabnego Michała Chajewskiego.
Odbył się II Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego

 Wszyscy zebrani w parku tuż przed godziną 12.00 rozpoczęli rozgrzewkę i punktualnie o 12.00 na znak P. Burmistrza rozpoczęli wspólny bieg rekreacyjny według ustalonej trasy. W trakcie biegu o bezpieczeństwo dbali funkcjonariusze Policji z KMP w Łomży oraz Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jedwabnem za co bardzo dziękujemy. Na mecie wszyscy zmęczeni lecz z uśmiechem na twarzy zrobili sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie. Za uczestnictwo wszyscy otrzymali medale i dyplomy pamiątkowe. Następnie składali sobie życzenia noworoczne oraz jak na sportowców przystało napili się bezalkoholowego szampana a strażacy z OSP w Jedwabnem odpalili fajerwerki.

Wszystkim uczestnikom jeszcze raz dziękujemy za uczestnictwo i zapraszamy za rok do wspólnego biegania w coraz to liczniejszym gronie.

 

Jan Krystian Karwowski

  • Odbył się II Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego Odbył się II Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego Odbył się II Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego Odbył się II Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego Odbył się II Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego Odbył się II Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego Odbył się II Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego Odbył się II Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego Odbył się II Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego Odbył się II Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego Odbył się II Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego Odbył się II Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego Odbył się II Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego Odbył się II Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego Odbył się II Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego Odbył się II Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego Odbył się II Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego Odbył się II Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego Odbył się II Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego Odbył się II Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego Odbył się II Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego Odbył się II Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego Odbył się II Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego