Zakończenie roku szkolnego

2017-06-26 13:09
Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017w ZSGiP w Jedwabnem
Zakończenie roku szkolnego


     Dnia 23 czerwca 2017 roku odbyła się Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2016/2017 w Zespole Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Jedwabnem, poprzedzona pożegnaniem klas III, które miało miejsce dwa dni wcześniej. W uroczystości wzięli udział uczniowie, rodzice, grono pedagogiczne, pracownicy szkoły i zaproszeni goście w osobach: Pana Burmistrza -Michała Chajewskiego, Księdza Dziekana - Jerzego Dembińskiego i Przewodniczącej Rady Rodziców - Pani Katarzyny Pieńkowskiej.
P.o. Dyrektor Zbigniew Prószyński serdecznie powitał wszystkich zebranych i dokonał krótkiego podsumowania roku szkolnego, stwierdzając, że ma on wiele powodów do dumy.
Dwoje uczniów gimnazjum uzyskało tytuł laureata:
• Marcin Konopka w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Geografii – nauczyciel przygotowujący P. Jolanta Karwowska i
• Anita Chrostowska w IX Konkursie Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym – nauczyciel przygotowujący P. Anna Kurkowska.
Szkoła może poszczycić się sukcesem w postaci 5 uczniów, którzy uzyskali 100% wynik na egzaminie gimnazjalnym, co jest ewenementem w historii egzaminu. Należą do nich:
• Adrian Bagiński kl. IIIa z matematyki – P. M. Chojnowska
• Joanna Grądzka kl. IIIc z j. angielskiego – P. E. Grajewska
• Adam Bagiński kl. IIIa z j. rosyjskiego – P. S. Żebrowska
• Paulina Grądzka kl. IIIc z j. rosyjskiego – P. S. Żebrowska
• Ewelina Karwowska kl. IIIc z j. rosyjskiego – P. S. Żebrowska
• Michał Niebrzydowski – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur – P. Wiesława Borawska
31 uczniów otrzymało świadectwo z lampasem. Były również wyróżnienia i wysokie miejsca w konkursach literackich, artystycznych i sportowych. 


     Pan Dyrektor serdecznie podziękował wszystkim za owocną współpracę, życząc udanego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Do życzeń dołączyli się wszyscy zaproszeni goście. Zarówno Pan Burmistrz, jak i Dyrektor ZSGiP w Jedwabnem potwierdzili, iż zależy im na rozwoju szkół ponadgimnazjalnych w naszej gminie i zachęcili absolwentów do złożenia oryginałów świadectw i zaświadczeń.

 

REKRUTACJA 2017/2018
DO LO I BRANŻOWEJ SZKOŁY I STOPNIA W JEDWABNEM TRWA

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

 

  • Zakończenie roku szkolnego Zakończenie roku szkolnego Zakończenie roku szkolnego Zakończenie roku szkolnego Zakończenie roku szkolnego Zakończenie roku szkolnego Zakończenie roku szkolnego Zakończenie roku szkolnego
Autor: Zbigniewew Prószyński