Posiedzenie V Kongresu Prawa i Sprawiedliwości

2017-07-03 14:45
Posiedzenie V Kongresu Prawa i Sprawiedliwości

     1 lipca b.r. w Przysusze k. Radomia odbyło się drugie posiedzenie V Kongresu Prawa i Sprawiedliwości. W spotkaniu z prezesem Jarosławem Kaczyńskim, premier Beatą Szydło oraz ministrami i parlamentarzystami udział wzięło blisko tysiąc delegatów z całego kraju.
Kilkugodzinne wystąpienie twórców ważnych zmian strukturalnych Polski, programów: 500 plus, emerytura plus, podwyżki zarobków oraz obniżenie wieku emerytalnego, bezpłatnych leków dla seniorów i co szczególnie ważne - wzrostu gospodarczego zaskakującego analityków całego świata, śledzili widzowie telewizyjni i internetowi.
Wśród zgromadzonych członków PiS - delegatów, kamery telewizyjne pokazały również osobę naszego Burmistrza.
Jak się dowiedzieliśmy, udało się mu przeprowadzić krótkie rozmowy na nurtujące nas tematy z kilkoma ważnymi osobistościami kraju. Zapowiadane są ich kolejne wizyty w naszej Gminie.

  • Posiedzenie V Kongresu Prawa i Sprawiedliwości Posiedzenie V Kongresu Prawa i Sprawiedliwości Posiedzenie V Kongresu Prawa i Sprawiedliwości Posiedzenie V Kongresu Prawa i Sprawiedliwości Posiedzenie V Kongresu Prawa i Sprawiedliwości Posiedzenie V Kongresu Prawa i Sprawiedliwości Posiedzenie V Kongresu Prawa i Sprawiedliwości