fb youtube
Aktualności

Dokończenie Komisji Budżetowej

2017-12-29 15:00 | Opublikował: Admin

W czwartek 28 grudnia 2017 r. o godzinie 1500 odbyło się tak zwane dokończenie komisji budżetowej. Głównym tematem tej komisji było przywrócenie Pana Andrzeja Górskiego na stanowisko Przewodniczącego, za czym głosowało 8 Radnych. Jak powiedział Andrzej Górski „wszystko wróciło do normy jak było poprzednio”. Spodziewać się więc należy dalszej eskalacji konfliktu z Burmistrzem.
Inwestycje gminne, w tym drogi i wodociągi, mają drugorzędne znaczenie dla przedstawicieli wyborców w poszczególnych okręgach. Dyskutowano też o sprzedanej działce dla Sonarolu. Co ciekawe mimo wielokrotnych dyskusji i dwukrotnego już głosowania za jej sprzedażą, nadal nie wiedzą nic na ten temat. Chcieliby też narzucić właścicielowi tej działki co powinien na niej wybudować – parking czy halę produkcyjną? Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Bogdan Iwanowski skierował ten poważny dylemat do rozwikłania Radnemu Ireneuszowi Chrostowskiemu. Pytanie celem wyjaśnienia czy zagmatwania?
Radni na prośbę Sołtysa z miejscowości Brzostowo potwierdzili, iż zaaprobują
w 2018 r. decyzję o podjęciu inwestycji drogowej w Brzostowie. Wcześniej ta sprawa została pozytywnie przegłosowana na obradach komisji budżetowej pod przewodnictwem Radnego Edwarda Skrodzkiego. Przy aprobacie Burmistrza Pana Michała Chajewskiego. Również inwestycja w miejscowości Kubrzany rozpoczęta w tym roku przez Burmistrza została jednogłośnie przegłosowana do realizacji w 2018 roku.

Na tym zakończono posiedzenie komisji budżetowej w dniu 28 grudnia 2017 r.

Adam Klejno

logo
Miasto Jedwabne
miasto z potencjałem
ul. Żwirki i Wigury 3
18-420 Jedwabne
sprawdz na mapie (086) 217 20 40 burmistrz@jedwabne.pl
1
Array ( [szablon_kategorie] => page-kategoria.tpl [szablon_wiadomosci] => page-wiadomosc.tpl )