Odbył się III Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego

2018-01-02 11:45
W dniu 31.12.2017 r. odbył się III Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego pod patronatem Burmistrza Jedwabnego Michała Chajewskiego.
Odbył się III Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego

Wszyscy zebrani w parku tuż przed biegiem rozpoczęli rozgrzewkę i o godz.10.30 na znak najmłodszej uczestniczki biegu Wiktorii Jarmuchowskiej rozpoczęli wspólny bieg rekreacyjny według ustalonej trasy o dystansie 2,5 km. W trakcie biegu o bezpieczeństwo dbali funkcjonariusze Policji z Posterunku Policji w Jedwabnem oraz Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jedwabnem za co bardzo dziękujemy. Wszystkim uczestnikom biegu Burmistrz Jedwabnego wręczył  medale i dyplomy. Zakończenie imprezy uświetniło wspólne pamiatkowe zdjecie.
Wszystkim uczestnikom jeszcze raz dziękujemy za udział w III Biegu Sylwestrowym i zapraszamy za rok do wspólnego biegania w coraz liczniejszym gronie.

  • Odbył się III Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego Odbył się III Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego Odbył się III Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego Odbył się III Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego Odbył się III Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego Odbył się III Bieg Sylwestrowy wokół Jedwabnego