Zabawa dla dzieci w Burzynie

2018-02-08 15:18
Na zakończenie ferii zimowych Fundacja Biebrzańskie Rozlewisko z Panią Prezes Agnieszką Milewską Kranc oraz Panią sołtys Burzyna Renatą Wądołowską zorganizowali zabawę karnawałową dla dzieci, która odbyła się w miejscowej remizie 3-go lutego.
Imprezę poprowadziły animatorki, które w sposób profesjonalny zapewniły niezapomnianą zabawę karnawałową i inne atrakcje dla najmłodszych.
Nie zabrakowało słodkiego poczęstunku dla dzieci i zaproszonych gości. Wśród których znaleźli się radna okręgu Pani Dorota Brzostowska oraz Gospodarz Gminy burmistrz Michał Chajewski.
Suto zastawione słodyczami stoły oraz świetna animacja spowodowały, iż roześmiane twarze milusińskich świadczyły o super zabawie.
Zabawa dla dzieci w Burzynie
  • Zabawa dla dzieci w Burzynie Zabawa dla dzieci w Burzynie Zabawa dla dzieci w Burzynie Zabawa dla dzieci w Burzynie Zabawa dla dzieci w Burzynie Zabawa dla dzieci w Burzynie Zabawa dla dzieci w Burzynie Zabawa dla dzieci w Burzynie Zabawa dla dzieci w Burzynie Zabawa dla dzieci w Burzynie Zabawa dla dzieci w Burzynie Zabawa dla dzieci w Burzynie Zabawa dla dzieci w Burzynie