Gabinet rehabilitacyjny już otwarty

2018-04-05 12:10
Gabinet rehabilitacyjny już otwarty

W dniu dzisiejszym rozpoczął swoją długo oczekiwaną działalność gabinet rehabilitacji ruchowej dla dorosłych Palmedic. Pomieszczenia jego mieszczą się w budynku urzędu miejskiego, wejście jak do dotychczasowego lokalu wyborczego. Jego otwarcie to realizacja kolejnego punktu programu wyborczego z kampanii wyborczej 2014 roku Michała Chajewskiego.
Gabinet świadczy specjalistyczne usługi w zakresie:
-Diagnostyki, leczenia bólów kręgosłupa i kończyn metodami specjalnymi fizjoterapii (Suche igłowanie, Muligan Concept, Metoda McKenzie, Kinesiologytaping, Terapia tkanek miękkich),
-Rehabilitacji neurologicznej, ortopedycznej, pooperacyjnej, sportowej
-Leczymy dyskopatię, urazy sportowe, stany po udarach, uszkodzeniach rdzenia kręgowego, złamaniach, zwichnięciach, artroskopii, endoprotezie, mastektomii, dolegliwościach stawu skroniowo-ruchowego, wysiłkowe nietrzymanie moczu.
-Fizykoterapia (fala uderzeniowa, borowina, prądy, ultradźwięki, laser, terapia skojarzona)
-Masaż leczniczy, relaksacyjny, sportowy, drenaż limfatyczny
-terapia falą uderzeniową w kosmetyce (blizny, cellulit, tkanka tłuszczowa)

PALMEDIC współpracuje z mgr Magdaleną Ponichtera, która specjalizuję się w pracy z niemowlętami i małymi dziećmi metodami Kinezjologii rozwojowej wg Vojty u niemowląt, dzieci i młodzieży z zaburzeniami ruchowymi oraz NDT - Bobath. Jest ogromne zapotrzebowanie na usługi tego typu w naszej i sąsiednich gminach.

Więcej informacji oraz cennik usług na stronie internetowej www.palmedic.pl oraz na Facebook.
Zapraszamy do rejestracji telefonicznej: Mgr Grzegorz Paluszek tel. 696093083

  • Gabinet rehabilitacyjny już otwarty Gabinet rehabilitacyjny już otwarty Gabinet rehabilitacyjny już otwarty Gabinet rehabilitacyjny już otwarty