fb youtube
Aktualności

Za nami VII sesja Rady Miejskiej w Jedwabnem oraz uroczysta inauguracja nowej kadencji Sołtysów

zdjęcia artykułu 3
2019-05-23 10:59 | Opublikował: Edyta Krystowczyk | Ilość wyświetleń: 1389

Głównym punktem porządku zwołanej na dzień 22.05.2019 r., VII sesji Rady Miejskiej w Jedwabnem, była uroczysta inauguracja kadencji sołtysów oraz Przewodniczącego Zarządu Osiedla Jedwabne.

Wybranym Paniom i Panom imienne gratulacje oraz życzenia przekazał Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Krzysztof Jurgiel.
Listy gratulacyjne wręczył Burmistrz Jedwabnego Adam Mariusz Niebrzydowski wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Andrzejem Górskim.

W wypowiedziach podkreślono, że rola sołtysa ma dla mieszkańców wyjątkowy charakter. Jest on nie tylko gospodarzem, ale też przedstawicielem wsi, obdarzonym szczególnym zaufaniem mieszkańców. Działając jako lokalny lider, integruje i mobilizuje wieś do wspólnych działań, służących rozwojowi naszych "małych ojczyzn".

Wszystkim wybranym na urząd Sołtysa życzymy dużo kreatywności w działaniu, by ku zadowoleniu mieszkańców oraz własnej satysfakcji, potrafili organizować życie na wsi, aby ich sołectwa stawały się jednością i były wzorem do naśladowania.
Mieszkańcom kilku sołectw, które jeszcze nie zdołały wybrać swojego przedstawiciela, życzymy pozytywnego rozstrzygnięcia w dodatkowym, niebawem ogłoszonym terminie wyborów uzupełniających.

 

Załączniki do pobrania:
logo
Miasto Jedwabne
miasto z potencjałem
ul. Żwirki i Wigury 3
18-420 Jedwabne
sprawdz na mapie (086) 217 20 40 burmistrz@jedwabne.pl
1
Array ( [szablon_kategorie] => page-kategoria.tpl [szablon_wiadomosci] => page-wiadomosc.tpl )