fb youtube
Strona główna Aktualności

Zaproszenie na festyn SamoRządowe Przygody z Nauką

zdjęcia artykułu 2
2021-07-09 10:32 | Opublikował: Adrian Górski | Ilość wyświetleń: 1065
Foto

Już 25 lipca 2021 r. odbędzie się Piknik rodzinny pod nazwą „SamoRządowe Przygody z Nauką”. Najmłodsi będą mogli skorzystać z wielu przygotowanych dla nich atrakcji- od pompowanych zjeżdżalni, przez zajęcia ruchowe aż do stoisk o charakterze edukacyjnym przygotowanych przez Wyższą Szkołę Agrobiznesu.

Poza stoiskami edukacyjnymi, na scenie wystąpią lokalni wykonawcy: Michał Sawicki oraz Jacek Rogiński Zespół Fajzer.

Nie zabraknie również służb mundurowych- na swoim stoisku przedstawiciele Wojsk Obrony Terytorialnej z 13 Batalionu Lekkiej Piechoty z Łomży podobnie jak Ochotnicza Straż Pożarna z Jedwabnego zaprezentują swoje wyposażenie.

Zabawy i atrakcje zapewni również Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Jedwabnem. Warsztaty Malarskie poprowadzi Katarzyna Kostrzeba.

Wszystkim odwiedzającym Park przy M-GOK w Jedwabnem, towarzyszyć będzie bardzo dobra grochówka, kiełbaski z grilla, a na najmłodszych czekała będzie budka z watą cukrową. Piknik w Jedwabnem potrwa od 11.00 do 16.00.

Będzie to jeden z 24 festynów naukowych odbywających się na terenie subregionu łomżyńskiego. Wszystkie spotkanie łączy nazwa „SamoRządowe Przygody z Nauką”. Spotkania organizowane są przez Łomżyńskie Forum Samorządowe oraz Wyższą Szkołę Agrobiznesu w Łomży.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

logo
Miasto Jedwabne
miasto z potencjałem
ul. Żwirki i Wigury 3
18-420 Jedwabne
sprawdz na mapie (086) 217 20 40 burmistrz@jedwabne.pl