fb youtube
Strona główna Aktualności

Pomóżmy Julii wrócić do zdrowia- część 2!

zdjęcia artykułu 1
2021-10-01 11:01 | Opublikował: Adrian Górski | Ilość wyświetleń: 337
Foto

Mała Julcia, o której pisaliśmy niecałe 2 miesiące temu została zakwalifikowana do operacji w Boston Children's Hospital. Znamy już wymaganą kwotę, jaka musi zostać zebrana. Dwuetapowa operacja oraz transport medyczny do USA to koszt 2,5 miliona zł. Aktualnie udało się zebrać ponad 438 tysięcy złotych. Każdy z nas może dołożyć swoją cegiełkę!

Aktualnie prowadzona jest zbiórka nakrętek, które można wrzucać do specjalnie przystosowanych do tego serduszek rozstawionych przy Urzędzie Miejskim w Jedwabnem oraz na skwerku w Burzynie. Kwota z ich sprzedaży w całości zasili konto Juleczki.

Zapraszamy również na grupę Nim ustanie serca bicie - Licytacje Dla Julki Kierzkowskiej, gdzie prowadzone są licytacje różnych przedmiotów oraz usług.

Całą rodzinę państwa Kierzkowskich odwiedziła ostatnio redakcja portalu narew.info...

...oraz redaktorzy z Telewizji Białystok, których reportaż obejrzeć mogliśmy we wczorajszym wydaniu Obiektywu oraz pod adresem: https://bialystok.tvp.pl/56133137/30092021-godz-2130 - od 7:23 minuty.

Julia Kierzkowska, córeczka Anny i Pawła- strażaka z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jedwabnem urodziła się z wrodzoną wadą rozwojową przegród serca - ubytek przegrody przedsionkowo-komorowej. Rodzice wierzą, że dzięki pomocy ludzi uda się operacja i późniejsza rehabilitacja. Zapraszamy do udziału w zbiórce- https://www.siepomaga.pl/julia-kierzkowska - każda wpłata jest na wagę złota! Dziękujemy!

 

logo
Miasto Jedwabne
miasto z potencjałem
ul. Żwirki i Wigury 3
18-420 Jedwabne
sprawdz na mapie (086) 217 20 40 burmistrz@jedwabne.pl