fb youtube
Oświata Zespół Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych

PODZIĘKOWANIE

zdjęcia artykułu 2
2010-11-16 08:02 | Opublikował: Admin
Dyrektor Zespołu Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Jedwabnem z całego serca dziękuje wszystkim darczyńcom – mieszkańcom Miasta i Gminy Jedwabne, uczniom, nauczycielom i pracownikom Zespołu Szkół – za datki pieniężne i upominki przekazane na rzecz powodzian. Zostały one sprzedane i zlicytowane w czasie koncertu charytatywnego 24.10.2010 r.

„Bogatym nie jest ten, co posiada, lecz ten, co daje…”

Jan Paweł II

  

Ponad dwa tysiące złotych

przekazanych dla powodzian z Gminy Janowiec nad Wisłą

Dyrektor Zespołu Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych   w Jedwabnem z całego serca dziękuje wszystkim darczyńcom – mieszkańcom Miasta i Gminy Jedwabne, uczniom, nauczycielom i pracownikom Zespołu Szkół – za datki pieniężne i upominki przekazane na rzecz powodzian.  Zostały one sprzedane i zlicytowane w czasie koncertu charytatywnego 24.10.2010 r.

Pieniądze w kwocie 2.100,10 zł (słownie - dwa tysiące sto złotych i 10 groszy) zostały przekazane rodzinie mieszkającej w Gminie Janowiec nad Wisłą.

Dziękuję Panu Marianowi Chrzanowskiemu – Prezesowi Banku Spółdzielczego w Jedwabnem, który zrezygnował  z pobrania prowizji za przelew.

         Dyrektor Szkoły Podstawowej z Janowca w liście do dyrektora Zespołu Szkół w Jedwabnem napisał: „Pragnę podziękować za wspaniałą inicjatywę, dzięki której  jedna rodzina dotknięta tragedią powodzi na terenie naszej gminy uzyskała pomoc w tak trudnych dla nich czasach. (…) Pragnę serdecznie podziękować tym wszystkim, dla których troska o ludzi potrzebujących wsparcia nie jest pustym frazesem”.

Za dar wielu serc i hojne wsparcie naszej inicjatywy charytatywnej  serdecznie wszystkim dziękuję.

 

Ewa Frączek

logo
Miasto Jedwabne
miasto z potencjałem
ul. Żwirki i Wigury 3
18-420 Jedwabne
sprawdz na mapie (086) 217 20 40 burmistrz@jedwabne.pl
1
Array ( [szablon_kategorie] => page-kategoria.tpl [szablon_wiadomosci] => page-wiadomosc.tpl )