fb youtube
Oświata Zespół Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu J. Polskiego

2011-02-22 12:29 | Opublikował: Admin
Paulina Zejer - finalistką eliminacji rejonowych Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty w Białymstoku

Z dumą informuję, że Paulina Zejer - uczennica klasy III c Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Jedwabnem - została finalistką na szczeblu rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty w Białymstoku. Uczennica naszego gimnazjum zakwalifikowała się na etap wojewódzki, który odbędzie się w Białymstoku 11 marca 2011 r.  

Paulina zajęła również I miejsce w Finałowym Koncercie XXVI Łomżyńskiego Konkursu Recytatorskiego LOGOS i otrzymała wyróżnienie w IV Konkursie Poezji Patriotycznej ,,Polska to my”.

W historii naszego gimnazjum to bardzo wysokie osiągnięcia uczennicy i prowadzącej ją nauczycielki. Paulinę uczy języka polskiego i przygotowuje  do  wszystkich etapów konkursów Pani Joanna Prószyńska – nauczycielka Zespołu Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Jedwabnem.

Paulina jest również uczennicą wyróżniająca się w naszej szkole. Została wybrana przez uczniów na Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2010/2011.

 

Gratuluję uczennicy Paulinie Zejer sukcesów na konkursach i życzę  dalszych osiągnięć na etapie wojewódzkim konkursu z języka polskiego.

Gratuluję Pani Joannie Prószyńskiej sukcesów w pracy     z uczniami podnoszących jakość pracy szkoły.

 

Ewa Frączek

wraz z całą społecznością szkolną

Zespołu Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych

w Jedwabnem

logo
Miasto Jedwabne
miasto z potencjałem
ul. Żwirki i Wigury 3
18-420 Jedwabne
sprawdz na mapie (086) 217 20 40 burmistrz@jedwabne.pl
1
Array ( [szablon_kategorie] => page-kategoria.tpl [szablon_wiadomosci] => page-wiadomosc.tpl )