fb youtube
Strona główna Aktualności

Podsumowanie Powiatowego Współzawodnictwa Sportowego Szkół

zdjęcia artykułu 13
2019-10-03 11:01 | Opublikował: Adrian Górski | Ilość wyświetleń: 2292
Foto

W niedzielę 22 września 2019 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Samorządowych w Jedwabnem, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Łomży tradycyjnie dokonał podsumowania współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży szkolnej powiatu łomżyńskiego za rok szkolny 2018/2019.

Uroczystość otworzył Dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych w Jedwabnem – Pan Zbigniew Prószyński.

W wydarzeniu wzięli udział zaproszeni goście: Pani Poseł Bernadeta  Krynicka,  Pan Poseł  Kazimierz Gwiazdowski, Starosta Powiatu Łomżyńskiego  - Pan Lech Szabłowski.

Za wkład w rozwój sportu dzieci i młodzieży, zaangażowanie i pracę społeczną, podziękowania i puchary otrzymali nauczyciele wychowania fizycznego oraz dyrektorzy szkół wraz z wójtami i burmistrzami.

Burmistrz Jedwabnego -  Pan Adam Niebrzydowski złożył na ręce Pani poseł Bernardety Krynickiej serdeczne podziękowania za pomoc w pozyskaniu środków na dofinansowanie budowy nowoczesnego wielofunkcyjnego boiska sportowego.

Imprezę uatrakcyjniły wiersze i piosenki w wykonaniu Wiktorii Zapert, Anny Pieńkowskiej i Aleksandry Zejer oraz pokaz tańca towarzyskiego zaprezentowany przez parę wychowanków  Klubu Tańca Towarzyskiego „ Akat” w Łomży -  Zuzannę Karolak i Mikołaja Żebrowskiego.

                                                                                

                                                                  Opracowała: Anna Kuklińska

logo
Miasto Jedwabne
miasto z potencjałem