fb youtube
Strona główna Aktualności

ANKIETA – Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie gminy Jedwabne

zdjęcia artykułu 1
2022-07-25 13:49 | Opublikował: Adrian Górski | Ilość wyświetleń: 1146
Foto
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców w zakresie budowy przydomowych oczyszczalni ścieków przekazujemy Państwu do wypełnienia ankietę.

Szanowni Państwo

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców w zakresie budowy przydomowych oczyszczalni ścieków, przekazujemy Państwu do wypełnienia ankietę.

Informacje zawarte w ankiecie posłużą do oszacowania ilości osób zainteresowanych współfinansowaniem budowy przydomowych oczyszczalni ścieków i przygotowania wniosku o dofinansowanie inwestycji.

Współfinansowanie może dotyczyć wyłącznie budowy przydomowych oczyszczalni ścieków na nieruchomościach położonych na terenie gminy Jedwabne zabudowanych budynkiem mieszkalnym, który nie ma technicznych możliwości podłączenia do istniejącej kanalizacji sanitarnej. Dofinansowaniem mogą być objęte wyłącznie budynki posiadające pozwolenie na użytkowanie (nie mogą uzyskać wsparcia przedsięwzięcia polegające na uzbrajaniu działek niezabudowanych tzn. gdy budynek mieszkalny jest w budowie).

Planowana jedna dla wszystkich wysokość dofinansowania – do 100% wartości inwestycji – zostanie ustalona w zależności od ilości chętnych.

Termin składania ankiety w Urzędzie Miejskim w Jedwabnem (pok. Nr 21, 22)

do dnia 29 lipca 2022 r.

Załączniki do pobrania:
logo
Miasto Jedwabne
miasto z potencjałem