fb youtube
Strona główna Aktualności

Bal Hodowców 2024

zdjęcia artykułu 38
2024-02-04 11:01 | Opublikował: Adrian Górski | Ilość wyświetleń: 1390
Foto

W malowniczej scenerii Restauracji Parkowa w Jedwabnem odbył się wczoraj bal, na którym lokalni rolnicy świętowali swoje doroczne osiągnięcia. Burmistrz Jedwabnego, Adam Niebrzydowski, wraz z Dariuszem Rogowskim i Jarosławem Wierzbowskim, zorganizowali niezapomniany Bal Hodowców, który stał się okazją do uhonorowania tych, którzy przyczyniają się do rozwoju lokalnego mleczarstwa. W rytmach muzyki zespołu Alfa Boys, uczestnicy balu mieli okazję nie tylko bawić się, ale i docenić ciężką pracę największych producentów mleka z terenu gminy Jedwabne za rok 2023.

Wśród gości bal nie zabrakło znanych twarzy z branży, lokalnych przedsiębiorców oraz przedstawicieli samorządu.

Kulminacyjnym punktem wieczoru było uroczyste wręczenie pucharów dla największych producentów mleka za rok 2023, którzy swoim zaangażowaniem i wysoką jakością dostarczanego mleka przyczyniają się do sukcesów Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol oraz Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy.

Wyróżnienia otrzymali: Roxana i Adam Czarneccy, którzy zajęli I miejsce wśród dostawców Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol, Teresa i Lech Florczykowie, uhonorowani II miejscem, Renata i Janusz Niecieccy, zasłużeni za zajęcie III miejsca, Elżbieta i Mirosław Chrostowscy oraz Ewa i Jarosław Koszykowscy, którzy zajęli odpowiednio IV i V miejsce.

W kategorii dostawców dla Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy, pierwsze miejsce przypadło Agnieszce i Wojciechowi Ogonowskim. Tuż za nimi uplasowali się Marzena i Dariusz Rogowscy na drugim miejscu oraz Emilia Podkowicz i Paweł Milewski, którzy zajęli trzecią pozycję. Czwarte i piąte miejsce zyskali odpowiednio Alicja i Krzysztof Brzostowscy oraz Anna i Kazimierz Szymanowscy.

Pamiątkowe podziękowania otrzymali również sponsorzy imprezy.

Wydarzenie to nie tylko uhonorowało ciężką pracę lokalnych producentów mleka, ale również zacieśniło więzi między rolnikami, dając im szansę na wymianę doświadczeń i najlepszych praktyk. 

Opracowanie: mylomza.pl

logo
Miasto Jedwabne
miasto z potencjałem