fb youtube
Strona główna Oświata Biblioteka

Spotkanie autorskie z Joanną Olech

zdjęcia artykułu 3
2015-04-28 08:22 | Opublikował: Admin | Ilość wyświetleń: 2874
Foto
W dniu 21 kwietnia 2015 roku w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Jedwabne odbyło się spotkanie autorskie ze znaną i lubianą autorką książek dla dzieci i młodzieży. Joanna Olech to absolwentka Sztuk Pięknych w Warszawie, pisarka i ilustratorka a także krytyk literacki.

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas II i III B ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Jedwabnem z wychowawczyniami P. Agnieszką Jastrzębską, P. Martą Krystowczyk, P. Marią Duchnowską i bibliotekarką Szkoły Podstawowej P. Anną Wądołowską.

Spotkanie autorskie to dla czytelników okazja do zobaczenia pisarki „na własne oczy”. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu.  Autorka bardzo ciekawie opowiadała im o swojej pasji pisania o swoich książkach i ich bohaterach.  Uczestnicy z wielkim zainteresowaniem słuchali opowieści, a także fragmentów książek, które im prezentowała. Atrakcją spotkania były konkursy, zagadki i zabawy. Na koniec spotkania nastąpiła ważna chwila, na którą wszyscy czekali z niecierpliwością, czyli zakup książek i rozdanie autografów z „miziołkową” pieczątką.

Jadwiga Bekus

Zdjęcie Zdjęcie
logo
Miasto Jedwabne
miasto z potencjałem