fb youtube
Strona główna Kultura MGOK

Półkolonie w M-GOK w Jedwabnem

zdjęcia artykułu 23
2015-08-14 13:28 | Opublikował: Admin | Ilość wyświetleń: 2967
Foto
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Jedwabnem w czasie wakacji zorganizował dzieciom i młodzieży z Gminy Jedwabne półkolonie.

Instruktorzy organizowali różnego rodzaju zajęcia plastyczne, muzyczne, rekreacyjne, zabawy ruchowe, wycieczki i wiele innych. Odbyły  się zajęcia plastyczne i rękodzielnicze, podczas których dzieci i młodzież malowały ulubione postacie z bajek, wykonywały szkatułki, koszyki, etui na komórki, torebki i portmonetki  z wikliny papierowej, materiałów, cekinów i koralików. Swoje „arcydzieła” dzieci zabrały do domów. Młodzież uczestniczyła w ECO - warsztatach recyklingowych. Recyklingowe przedmioty wykonane były z plastikowych butelek, opakowań, papieru, które to po ozdobieniu nakrętkami, cekinami, koralikami itp. zmieniły się w efektowne i trwałe rekwizyty codziennego użytku. Odbyły się również warsztaty z szycia,  na których dzieci własnoręcznie uszyły misie, torebki i wykonały piękną lalkę „pozytywkę”. Dzieci i młodzież przez czas trwania półkolonii miały możliwość skorzystania z posiłków, które same przygotowały w kuchni M-GOK pod czujnym okiem instruktorów. Uczestniczyły również w zajęciach muzycznych- karaoke na scenie w sali kinowej.

M-GOK w Jedwabnem w ramach półkolonii zorganizował wyjazdy: na basen do Łomży, w którym wzięło udział 30 osób oraz wyjazd dla najmłodszych uczestników do sali zabaw „Magiczny Świat”, w którym wzięło udział 30 dzieci.

To jeszcze nie koniec atrakcji wakacyjnych, w piątek 14 sierpnia o godz. 14.00 na Targowicy w Jedwabnem dla młodzieży w wieku od 12 lat będą zorganizowane przejazdy quadami oraz 18 sierpnia  wyjazd do stadniny koni w Budach Czarnockich.

M-GOK JEDWABNE


Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie
logo
Miasto Jedwabne
miasto z potencjałem