fb youtube
Strona główna Kultura Sport

VICTORIA NA BILLBOARDACH W BIAŁYMSTOKU

zdjęcia artykułu 1
2010-07-09 14:26 | Opublikował: Admin | Ilość wyświetleń: 5614
Foto
Drużyna Victorii Jedwabne to zwycięzca SMS-owego Pucharu Kibica. Nagrodą dla mistrza turnieju jest dwutygodniowa prezentacja na trzech billboardach w Białymstoku.

Wielkoformatowe fotografie zespołu umieszczone są przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 17, skrzyżowaniu ulic Składowej z Magazynową oraz przy ul. Popiełuszki 15 (skrzyżowanie z Hetmańską).

Puchar Kibica" to wirtualne rozgrywki sportowe zorganizowane w specjalnym serwisie na  stronie internetowej oraz w papierowym wydaniu "Gazety Współczesnej". Każda z drużyn z naszego regionu, która uczestniczy w jakiejkolwiek oficjalnej lidze, może zdobyć "Puchar Kibica”.

Konkurs wystartował w piątek 23 kwietnia, dokładnie o 8 rano. Swoją ulubioną drużynę wspieraliśmy za pomocą SMS-ów. W pierwszym etapie, trwającym do 13 maja, z 71 drużyn zostało wyłonionych 32, które zakwalifikowały się do fazy pucharowej. O tym  jakie, zadecydowała ilość wysłanych SMS-ów.

W fazie pucharowej (17 maja - 20 czerwca) rozgrywane już były mecze. SMS-y przeliczane były na gole. Przegrywający odpadali, i tak aż do finału.


Ekipa z Jedwabnego była najlepsza od początku turnieju i zasłużenie sięgnęła po triumf oraz nagrodę.

 

logo
Miasto Jedwabne
miasto z potencjałem