fb youtube
Strona główna Kultura Sport
foto

Karolina w Rio

Olimpiada już za Nami W dniach 7-18 września odbywały się XV Letnie Igrzyska Paraolimpijskie w Rio de Janeiro. Pierwszy raz w historii Polskich startów w konkurencji parauje (...)
wrz 29, 2016
foto

” JEDWABNE BIEGA BY POMÓC”

Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Jedwabnem znów „POMAGA”
wrz 19, 2016
foto

Jedwabne w Rio de Janeiro

Jedwabne ma swoją przedstawicielkę na Igrzyskach Paraolimpijskich w Rio de Janeiro 2016. Karolina Karwowska to 23 – letnia mieszkanka naszego miasteczka, która już od 9 lat (...)
sie 08, 2016
foto

SUKCESY KAROLINY KARWOWSKIEJ

Karolina Karwowska to reprezentantka kadry narodowej Polski w dyscyplinie paraujeżdżenie. Pochodzi z Jedwabnego, gdzie uczęszczała do szkoły podstawowej i gimnazjum. Następni (...)
mar 21, 2016
foto

Karolina Karwowska – mieszkanka Jedwabnego – wyróżniona i nagrodzona

W dniu święta narodowego 11 listopada 2015 r. w Drozdowskim Muzeum Przyrody oprócz uroczystości upamiętniających odzyskanie niepodległości przez Polskę miało miejsce przyznan (...)
gru 04, 2015
foto

PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ ROZGRYWEK VICTORII

W sobotę 24.11.2012 r. w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Jedwabnem odbyło się spotkanie zawodników i działaczy miejscowego Klubu ,,VICTORIA”, na którym podsumowano rundę je (...)
gru 03, 2012
foto

VICTORIA NA BILLBOARDACH W BIAŁYMSTOKU

Drużyna Victorii Jedwabne to zwycięzca SMS-owego Pucharu Kibica. Nagrodą dla mistrza turnieju jest dwutygodniowa prezentacja na trzech billboardach w Białymstoku. Wielk (...)
lip 09, 2010
MGKS VICTORIA w nowych strojach zakupionych przez sponsorów - firmy: Sonarol, Męczkowski i Bank Spółdzielczy Jedwabne.

MIEJSKO – GMINNY KLUB SPORTOWY „VICTORIA”

Dnia 6 marca 2007 roku w budynku Publicznego Gimnazjum w Jedwabnem odbyło się Zebranie Założycielskie Stowarzyszenia Kultury Fizycznej pod nazwą: Miejsko – Gminny Klub Sporto (...)
gru 02, 2008
logo
Miasto Jedwabne
miasto z potencjałem