fb youtube
Strona główna Kultura Sport

PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ ROZGRYWEK VICTORII

zdjęcia artykułu 2
2012-12-03 10:15 | Opublikował: Admin | Ilość wyświetleń: 5910
Foto
W sobotę 24.11.2012 r. w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Jedwabnem odbyło się spotkanie zawodników i działaczy miejscowego Klubu ,,VICTORIA”, na którym podsumowano rundę jesienną rozgrywek Podlaskiego ZPN. Nasz Klub grający w A klasie zakończył tę rundę na trzecim miejscu, tracąc zaledwie 1 punkt do wicelidera i 6 punktów do lidera.

Wynik ten daje Klubowi realną szansę na awans do wyższej ligi zwarzywszy, iż w dotychczasowej historii runda wiosenna była zawsze lepsza. W spotkaniu wzięli udział: Burmistrz Pan Krzysztof Moenke, członkowie Zarządu: Waldemar Kossakowski, Artur Śleszyński, Andrzej Górski i Krzysztof Dzięgielewski, były zawodnik i sympatyk drużyny Marcin Mogielnicki oraz zawodnicy: grający trener Jarosław Modzelewski, Marcin Makowski, Rafał Kuzia, Maciej Sowa, Kamil Przybyłko, Daniel Fiedorczuk, Adam Włodkowski, Maciej Kossakowski, Patryk Sokołowski, Mariusz Staniszewski, Łukasz Pustułka, Michał Górski.

Zainteresowanych szczegółami poczynań ,,VICTORII” w rozgrywkach Podlaskiego ZPN zapraszamy na stronę Klubu - http://victoriajedwabne.futbolowo.pl/.

Andrzej Górski

Zdjęcie
logo
Miasto Jedwabne
miasto z potencjałem